Servis kulečníkových stolů

Servis a potahování kulečníku

Kulecnikar.cz kulečníkové stoly nejenom vyrábí a prodává, ale zároveň nabízí záruční i pozáruční servis všech typů kulečníkových stolů od domácích i zahraničních výrobců.

Potahování kulečníku a výměna kulečníkového plátna a sukna

  • VyměňujemeServis kulečníkových stolů Široká paleta barev kulečníkových suken všechny druhy karambolových, poolových i snookerových pláten. Naše dlouholeté odborné zkušenosti a více jak 2000 nově potažených kulečníků jsou zárukou kvality našich nabízených služeb. Provádíme servis kulečníkových stolů předních závodních kulečníkových hráčů a mistrů v České republice v karambolu a poolu. Servisujeme nejenom kulečníkové stoly v mnoha závodních a komerčních hernách v ČR a zahraničí, ale i v soukromých domácích hernách, restauracích a nejrůznějších hospůdkách.
  • Běžnou výměnu pláten provádíme vždy u zákazníka, bez převozu do naši dílny. Při objednání servisu kulečníkového stolu vše odborně posoudíme, poradíme a navrhneme vhodné kulečníkové sukno, jak pro karambolovu tak i poolovou hru.

Vyvážení hrací plochy kulečníku

Vyvážení hrací plochy provádíme pomocí přesné strojní vodováhy před natažením kulečníkového sukna.Strojní vodováha na rovnání hrací plochy kulečníkového stolu Revidujeme stav gumových kulečníkových mantinelů. V případě potřeby provedeme oživení gumových odrazníků, čištění a broušení hran mantinelů. Pak následuje potažení kulečníkových mantinelů novým kulečníkovým plátnem. Mantinely jsou znovu připevněny k rámu a deskám kulečníkového stolu. Je provedena vizuální a doteková kontrola kvality napnutí sukna. Poslední fází je vyznačení rozehrávacích bodů dle druhu hry.Kompletní povrchová oprava

Mimo potahování a servisu kulečníku provádíme o kompletní povrchovou opravu kulečníkových stolů. Renovaci povrchu kulečníkových stolů provádíme broušením, lakováním, mořením atd. Vše záleží na Vašem požadavku.

Odborná konzultace

Zdarma poskytujeme odborné konzultace a pomoc při výběru kulečníkové sukna nebo plátna.


Zaujala Vás naše nabídka servisu karambolových a poolových kulečníků? Neváhejte nás kontaktovat na tel: 777 643 750, 604 360 283 nebo emailu: info@kulecnikar.cz. Rádi Vám vypracujeme individuální nabídku. Cenu servisu dohodneme k oboustranné spokojenosti. Zohledníme i případné množstevní slevy servisů! Ideální objednávka je pro nás uskutečněná 1 až 2 týdny před samotným servisem. Vaše spokojenost je pro nás vždy nejdůležitější!