Služby a servis

Servis kulečníkových stolů - výměna kulečníkového plátna a sukna

 • Firma CS Billiard s.r.o. kulečníkové stoly nejenom vyrábí, ale zároveň nabízí záruční i pozáruční servis všech typů kulečníkových stolů od domácích i zahraničních výrobců.

  Výměna kulečníkového plátna a sukna

  • Vyměňujeme  všechny druhy karambolových, poolových i snookerových pláten. Naše dlouholeté odborné zkušenosti a více jak 2000 nově potažených kulečníků jsou zárukou kvality našich nabízených služeb. Provádíme servis kulečníkových stolů předních závodních kulečníkových hráčů a mistrů v České republice v karambolu a poolu. Servisujeme nejenom kulečníkové stoly v mnoha závodních a komerčních hernách v ČR a zahraničí, ale i v soukromých domácích hernách, restauracích a nejrůznějších hospůdkách.
  • Běžnou výměnu pláten provádíme vždy u zákazníka, bez převozu do naši dílny. Při objednání servisu kulečníkového stolu vše odborně posoudíme, poradíme a navrhneme vhodné kulečníkové sukno, jak pro karambolovu tak i poolovou hru.

  Vyvážení hrací plochy

  Vyvážení hrací plochy provádíme pomocí přesné strojní vodováhy před natažením kulečníkového sukna.Revidujeme stav gumových kulečníkových mantinelů. V případě potřeby provedeme oživení gumových odrazníků, čištění a broušení hran mantinelů. Pak následuje potažení kulečníkových mantinelů novým kulečníkovým plátnem. Mantinely jsou znovu připevněny k rámu a deskám kulečníkového stolu. Je provedena vizuální a doteková kontrola kvality napnutí sukna. Poslední fází je vyznačení rozehrávacích bodů dle druhu hry.


  Kompletní povrchová oprava

  Mimo výměnu plátna provádíme o kompletní povrchovou opravu kulečníkových stolů. Renovaci povrchu kulečníkových stolů provádíme broušením, lakováním, mořením atd. Vše záleží na Vašem požadavku.

  Odborná konzultace

  Zdarma poskytujeme odborné konzultace a pomoc při výběru kulečníkové sukna nebo plátna.

Výměna gumových kulečníkových matinelů a lišt

 • Provádíme na karambolových, poolových a snookerových stolech.
 • Výměnou starých ztvrdlých a zpuchřelých gumových mantinelů odtraňujeme jednu z příčin špatného odrazu koulí. Kontrolujeme správnou výšku a sklon mantinelů.
 • V nabídce jsou gumové mantinely standardních výrobců i gumové kulečníkové mantinely předních světových výrobců pro profesionální hru. například Artemis, Buffalo, Smeraldo, Dynamic Billard, Tool Billiard atd.

Stěhování, montáž a vyvažování všech kulečníkových stolů

 • Zajišťujeme zakázkové stěhování, montáž a vyvažování všech typů kulečníkových stolů.
 • Na naši emailovou adresu info@csbilliard.cz zašlete údaje: adresa umístění stolu, typ stolu, cílová adresa, termín stěhování. O všechno ostání se postaráme my.

Servis a opravy kulečníkových tága

 • Mimo standardní výrobu a servis kulečníkových stolů zajišťuje firma CS BILLIARD s.r.o. kompletní péči o kulečníková tága. Nebojte se svěřit své karambolové nebo poolové tágo do rukou odborníků. Již celou řadu let se staráme o tága celé řadě závodních kulečníkových hráčů i mistrů v České republiky v karambolu a poolu. Mezi naše dlouhodobé zákazníky patří reprezentanti a mistři ČR Jan Frieda, David Žalman, Pavel Škop, Josef Červenka a dále celá řada další úspěšných  kulečníkových hráčů

  Výměna a lepení kostic a kůží

  • Provádíme odborné lepení nových kůžiček na tága. Kvalitní a dobře připravená a nalepená kůže je zárukou, že se Vaše kulečníková hra může skutečně zlepšovat. Novou kůžičku (čepičku) nejenom správně nalepíme, ale následně i na speciálním soustruhu zbrousíme přesně dle průměru kostice (ferulle). Kůže nesmí být v žádném případě širší než je kostice! V případě, že kůže přesahuje hranu kostice, chybí kůžičce na stranách (hranách) opora a může se stávat, že při některých extrémních úderech (plný tahák nebo plná faleš) se kůže tzv. smekne (kiksá).
  • Při lepení nové kůže na tágo, kůžičku také vymodelujeme do požadovaného správného tvaru, aby ideálně zasahovala karambolovou, snookerou nebo poolovou kouli. Správný tvar kůže na tágu je alfou a omegou vysoké kulečníkové hry. Kulečníkoví mistři vždy při tréninku věnují několik minut údržbě svého závodního tága!
  • Vršek tága neboli špici upravujeme do nového průměru dle Vašeho přání. Například z průměru karambolového tága 11,5 mm jsme schopni špici upravit na nový průměr 11 mm
  • Nabízíme broušení a čištění špicí kulečníkových tág (vršků), čímž je zaručena minimalizace odchylek při úderu do koule. A to nejen odchylek stranových tak i rychlostních. Správně udržované tágo je vizitkou dobrého hráče!
  • Zdarma poskytujeme odborné konzultace a pomoc při výběru kůžičky (čepičky) a kostice vhodné pro Vaše kulečníkové tágo.

  Zaujala Vás naše nabídka servisu karambolových a poolových tág? Neváhejte nás kontaktovat na tel: 777 643 750 nebo 604 360 283. Cenu servisu tág dohodneme k oboustranné spokojenosti. Zohledníme i případné množstevní slevy servisů! Servis je prováděn výhradně v naší specializované dílně při osobní návštěvě nebo zaslání tága na naši adresu: CS Billiard s.r.o., Starobucké Debrné 221, Nemojov, 54401. V případě zájmu o osobní